Експерти сервісного центру МВС завадили продажу сумнівної автівки


04 Жовтня 2017

KRT_6715

Мешканець м. Миколаїв звернувся до сервісного центру МВС аби здійснити перереєстрацію Renault 19, 1989 року випуску, на нового власника. Проте працівники експертної служби цьому завадили. Під час проведення експертного дослідження було встановлено, що номерна деталь на правій опорі амортизатора має зварювальні шви, які проводилися не в умовах заводу-виробника тобто відокремлювалися можливо з метою заміни.

Адміністратори за таких обставин були змушені відмовити відвідувачу в перереєстрації автівки. Натомість правоохоронцями Заводського відділу поліції проводиться досудове розслідування за відкритим кримінальним провадженням за ст. 290 Кримінального Кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» за що передбачена відповідальність в вигляді штрафу від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

Слід зазначити, що з початку року на Миколаївщині в сервісних центрах МВС було виявлено вже 16 транспортних засобів, в яких номери агрегатів були змінені або з ознаками підробки.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів. Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.

1111