Поради фахівців: Як не стати жертвою шахраїв під час купівлі автомобілю?


12 Жовтня 2017

5

Щоденно до сервісних центрів МВС в Миколаївській області звертаються десятки громадян аби скласти договір купівлі-продажу транспортного засобу. Й саме в сервісних центрах фахівці експертної служби нерідко виявляють під час огляду документи на автівки або ж номери кузову чи двигунів з ознаками підробки.

Слід зазначити, що з початку року на Миколаївщині в сервісних центрах МВС було виявлено вже 17 транспортних засобів, в яких номери агрегатів були змінені або ж з ознаками підробки.

Нагадуємо, що мешканці та гості Миколаївської області мають можливість отримати міжнародне посвідчення водія, довідку щодо відсутності судимості, а також здійснити державну реєстрацію (перереєстрацію) транспортного засобу, отримати чи обміняти посвідчення водія в будь-якому територіальному сервісному центрі МВС незалежно від місця свого проживання чи реєстрації транспортного засобу.

Фахівці надають послуги громадянам з вівторка по суботу, у зручний час з 09.00 до 18.00 (у суботу до 16.45), без перерви на обід.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті myk.hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (0512) 53-14-36 або на офіційній Фейсбук-сторінці Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.

Тож, як не стати жертвою шахраїв під час купівлі транспортного засобу? На що в першу чергу звертати увагу та де саме безпечніше здійснити перевірку автомобілю та документів, які його супроводжують? Відповіді на ці питання знайшли журналісти ТК «Миколаїв».