Перші результати роботи нового сервісного центру МВС на Миколаївщині


19 Жовтня 2017

KRT_2628

Більше трьох місяців в м. Первомайськ функціонує оновлений центр МВС з надання адміністративних послуг. Громадян обслуговують адміністратори фронт-офісу, які залюбки в найкоротший термін здійснюють реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, видачу та обмін посвідчень водія, допуск до перевезення небезпечних вантажів, заміну посвідчення водія та інші.

Сервісний центр МВС нового зразка на Миколаївщині відкрився 30 червня поточного року. За цей час фахівцями було надано багато адміністративних послуг, але як завжди користуються попитом реєстрація та перереєстрація транспортних засобів – здійснено 1248 операцій та отримання довідок щодо несудимості – майже 400 запитів було оброблено та видано документи.

За допомогою електронної черги та сучасної системи комунікацій клієнтам стало набагато зручніше отримати державні послуги, а свій відгук чи зауваження можуть залишити скориставшись  спеціально обладнаним планшетом.

Слід зазначити, що зазвичай відвідувачі щоденно проводять в сервісному центрі від 20 хвилин до 2-3 годин. Тож, під час очікування вони мають чудову можливість почитати нових українських авторів, мотиваційну літературу, іноземні книжки, які розміщені на спеціальній буккросинг-полиці.

Новий сервісний центр МВС в м. Первомайськ працює за адресою: вул. Вознесенська, 73б. Громадян тут обслуговують з вівторка по суботу без перерви на обід. Понеділок та неділя – вихідні дні.