Нововведення для майбутніх водіїв


11 Травня 2018

Визитка 2 стор

Онлайн-тренажер, чек-лист та онлайн-інструкція для майбутніх водіїв – це головна тема брифінгу, який відбувся для представників ЗМІ в Регіональному сервісному центрі МВС.

Під час зустрічі заступник начальника відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи Сергій Ягода проінформував як бажаючим отримати вперше посвідчення водія, які існують корисні ресурси, що допоможуть правильно обрати автошколу, підготуватися до тесту з ПДР та ознайомитися з переліком вправ, які необхідно вміти  виконувати на іспиті.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія та отримати інші адміністративні послуги.

Сервісні центри МВС відкриті для комунікації з громадянами. Отримати консультацію можна за телефоном (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС. Прочитати доступно викладену інформацію можна на сайті myk.hsc.gov.ua та подивитись на YouTube-каналі відео-інструкції щодо отримання послуг.