Оновленому сервісному центрі МВС на Первомайщині – один рік


06 Липня 2018

KRT_2627

Влітку минулого року, в м. Первомайськ, відбулося урочисте відкриття першого на Миколаївщині оновленого сервісного центру МВС, що замінив колишній МРЕВ.

На той час Первомайський сервісний центр став 22-м у списку відкритих оновлених сервісних центрів МВС в Україні, який обладнаний електронною чергою, сучасною інформаційною системою, планшетом для оцінки якості обслуговування.

Громадянам, які звернулися за отриманням послуг, незалежно від місця реєстрації, тепер не потрібно вистоювати в довжелезних чергах, вони можуть швидко і з комфортом зареєструвати або перереєструвати свій транспортний засіб, замінити чи отримати посвідчення водія, отримати дозвіл для перевезення небезпечних вантажів чи довідку про відсутність судимості та інші послуги, які надаються сервісними центрами МВС.

За рік роботи адміністраторами фронт — офісу сервісного центру МВС м. Первомайськ було надано 5 175 реєстраційних операцій, видано 1 475 довідок щодо несудимості та саме у нас 1 397 громадян отримали своє перше посвідчення водія.

Нагадаємо, новий сервісний центр МВС в м. Первомайськ працює за адресою: вул. Вознесенська, 73б. Громадян обслуговують з вівторка по суботу без перерви на обід з 9.00 до 18.00 години, у суботу з 9.00 до 16.45, понеділок та неділя – вихідні дні.