Мобільний сервісний центр МВС привезе якісний сервіс в будь-який район Миколаївщини


25 Липня 2018

KRT_6499

Вже більше року на Миколаївщини функціонує Мобільний сервісний центр МВС, фахівці якого якісно, а головне оперативно надають громадянам такі послуги, як реєстрація чи перереєстрація транспортного засобу, надання довідки про відсутність судимостей, заміна посвідчення водія та надання міжнародного посвідчення.

Протягом поточного року вже 340 жителів області мали можливість отримати адміністративні послуги від фахівців пересувного сервісного центру МВС. Адже було здійснено 27 виїздів до найвіддаленіших районів Миколаївщини, де адміністратори, як завжди, працювали до «останнього клієнта».

Найпопулярнішою послугою, як і завжди, є реєстрація та перереєстрація транспортних засобів – проведено 151 операцію, на видачу довідок щодо відсутності чи наявності судимостей прийнято 145 запитів, близько 44 водіям поміняли посвідчення.

Нагадаємо, що кожен житель Миколаївщини, якому необхідно отримати адміністративну послугу, але сервісний центр МВС функціонує в іншому населеному пункті до якого далеко їхати, має можливість надати відповідний запит до сільського, селищного чи районного органу місцевої влади з проханням організувати прибуття Мобільного сервісного центру МВС.

Інформацію про порядок отримання послуг та графік виїзду Мобільного сервісного центру МВС можна знайти на сайті myk.hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (0512) 53-14-36 або на офіційній Фейсбук-сторінці Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.