Переховуючись від слідства, житель Одещини намагався отримати посвідчення водія


18 Вересня 2018

KRT_2629

Саме з цією метою, 46-річний мешканець сусідньої області, завітав до сервісного центру МВС. Проте, замість отримання адміністративної послуги був доставлений правоохоронцями до відділку. Як з’ясувалося, відвідувач переховувався від досудового слідства, а тому й розшукувався Білгород-Дністровським відділом поліції. За поточний рік це вже четвертий подібний факт, що стався на Миколаївщині.

Всього з початку року, адміністраторами було здійснено майже 25 тисяч операцій з реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів. За надані послуги клієнтам, в п`ятьох сервісних центрах МВС області, до місцевих бюджетів надійшло 4 мільйони 737 тисяч гривень.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.