Здай заглушку – обери життя!


02 Листопада 2018

SAM_1748

Саме такий заклик бачать клієнти тільки-но, завітавши до сервісного центру МВС в м. Миколаїв, що знаходиться за адресою: пров. Транспортний 1а/1. Відтепер, в державній установі, кожен відвідувач має можливість долучитися до всеукраїнської акції зі збору автомобільних заглушок, таким чином адміністратори привертають увагу водіїв до необхідності користування пасками безпеки.

Пристібання є загальноприйнятою нормою для всіх європейських країн, але лише 15% водіїв в Україні користуються ременями безпеки. Такі результати показало дослідження «Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні», проведене навесні 2017 року громадськими організаціями в рамках Кампанії «За безпечні дороги».

— Саме сервісні центри МВС щоденно контактують безпосередньо з водіями. Тому ми вважаємо за необхідне в рамках своєї соціальної відповідальності ініціювати та підтримувати акції, що спрямовані на безпеку на дорозі, — зазначає начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Нагадаємо, що підпунктом 2.3в) Правил дорожнього руху України передбачені обов’язки водія користуватися ременями безпеки та не перевозити не пристебнутих пасажирів. У підпункті 5.2.б) зазначених Правил також зазначається, що пасажири, користуючись транспортним засобом, повинні під час пересування на транспортному засобі, обладнаному ременями безпеки, бути пристебнутими (крім пасажирів з інвалідністю, фізіологічні особливості яких заважають користуватися ременями безпеки), а на мотоциклі і мопеді – в застебнутому мотошоломі.

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті myk.hsc.gov.ua або на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук. За консультаціями звертайтесь за телефоном (0512) 53-14-36.