За місяць 3 тисячі реєстраційних операцій оформлено в сервісних центрах МВС


07 Лютого 2019

SAM_1991

Реєстрація транспортних засобів, видача національного та міжнародного посвідчень водія, довідок про несудимість – це далеко не весь перелік адміністративних послуг сервісних центрів МВС.

За перший місяць поточного року для клієнтів було здійснено 3 тисячі послуг з реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів, 916 громадян отримали безкоштовно довідку щодо несудимості, 874 відвідувача – вперше отримали своє посвідчення водія.

Також під час надання адміністративних послуг фахівцями експертної служби було виявлено 2 транспортних засоби, в яких ідентифікаційні номера агрегатів були змінені або ж з ознаками підробки. Крім того, під час перереєстрації один з клієнтів з`ясував, що декілька років тому придбав… не існуючий автомобіль.

Так, до сервісного центру МВС в м. Миколаїв звернувся власник BMW X5. Чоловік, придбав автівку за дорученням у мешканця Донецької області. Коли ж вирішив перереєструвати на своє ім’я, адміністратори в сервісному центрі МВС, в наявних пошукових базах, не знайшли жодної інформації про попередню реєстрацію цього автомобілю, державний номер належить зовсім іншій автівці, а значить свідоцтво про реєстрацію сумнівне. Таким чином, миколаївець придбав не існуючий автомобіль.. Наразі, по факту з`ясовують всю інформацію правоохоронці.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.

рез янв