A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Потрібна послуга від сервісних центрів МВС? Зареєструй свій візит в Електронному кабінеті водія!


10 Липня 2019

На Миколаївщині громадяни все частіше реєструються до електронної черги сервісних центрів МВС за допомогою Електронного кабінету водія. З початку року, 40 клієнтів, таким чином вже отримали в зручний для себе час адміністративну послугу.

Вже більше півроку миколаївські водії мають чудову можливість онлайн створити власний електронний кабінет. Cервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги».

Саме тут всі бажаючі, не виходячи з дому, можуть отримати інформацію щодо власного авто чи посвідчення водія, перевірити чи є штрафи за адміністративні правопорушення й відразу ж сплатити їх та переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом. Якщо ж ви бажаєте замовити індивідуальний номерний знак то в Електронному кабінеті водія доступна можливість швидкої перевірки, чи обраний знак вільний у даному регіоні, та одразу замовити макет. Крім того, можливо записатися в електронну чергу до будь-якого сервісного центру МВС. Слід лише обрати яку послугу хочете отримати, бажаний час й дату, до речі, візит можливо запланувати за місяць вперед.

Доступ до е-Кабінету здійснюється за допомогою цифрового підпису, BankID або слід пройти мобільну ідентифікацію, тобто MobileID, що передбачає інтеграцію цифрового підпису в SIM-карту вашого телефону.

У е-кабінеті громадянин може:

— переглянути інформацію про свої посвідчення водія (національне та міжнародне);

— дізнатися всю актуальну інформацію про свої транспортні засоби (технічні характеристики, право власності, історії авто);

— перевірити, чи накладені обтяження на транспортний засіб;

— оперативно одержати повну інформацію про адміністративні правопорушення та сплатити штраф.

Для охочих замовити індивідуальні номерні знаки в Електронному кабінеті водія доступна можливість швидкої перевірки, чи обраний знак вільний у даному регіоні, одразу дізнатися вартість і замовити макет.

За допомогою е-Кабінету можна ефективно організувати свій візит до сервісних центрів МВС, обравши онлайн зручні дату й час. Сервіс допоможе уникнути черг та заздалегідь спланувати свій день. А якщо плани змінилися Ви можете самостійно скасувати запис до електронної черги.

Також є можливість перевірити будь-який транспортний засіб за VIN-кодом, що неабияк зручно під час купівлі-продажу авто.

Безкоштовна інформація: остання операція з транспортним засобом, дата останньої реєстрації та її місце проведення, марка, модель, номерний знак та тип транспортного засобу, його призначення, рік випуску, об’єм (потужність) двигуна, колір, тип пального, кількість сидячих місць з місцем водія, маса без навантаження та

повна маса.

Платна інформація: кількість власників; наявність обтяжень на транспортний засіб;

проходження обов’язкового технічного контролю; наявність інформації про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів; кількість дорожньо-транспортних пригод за участю транспортного засобу; дата першої реєстрації.

Новини та відеоінструкції щодо отримання послуг сервісних центрів МВС шукайте на сайті Регіонального сервісного центру МВС, з питаннями звертайтесь за телефоном (0512) 53-14-36 або на офіційну сторінку в Фейсбук.