A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Звітуємо про роботу: більше 21 тисячі реєстраційних операцій за півроку


15 Липня 2019

В сервісних центрах МВС, як і раніше, найбільше користується попитом послуга з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів. За перше півріччя фахівці здійснили більше 21 тисячі реєстраційних операцій для клієнтів. Під час надання адміністративних послуг фахівцями експертної служби було виявлено 10 транспортних засобів, в яких ідентифікаційні номера агрегатів були змінені або ж з ознаками підробки чи перебувають в розшуку, 2 факти надання клієнтами документів з ознаками підробки.

Крім того, адміністратори видали 9 353 довідки щодо несудимості, більше 1 тисячі громадян мали змогу отримати посвідчення водія після втрати чи викрадення, 5 тисяч клієнтів вперше отримали посвідчення водія, а 62 відвідувача отримали міжнародне посвідчення водія.

Серед основних послуг сервісних центрів МВС – видача та заміна посвідчення водія, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків та інші послуги сервісних центрів МВС. Кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може отримати бажану адміністративну послугу.

Для інформування та консультування громадян працюють сайт myk.hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/scmykolaiv/, телефон (0512) 53-14-36, переглянути відео-інструкції щодо отримання послуг можна youtube-каналі сервісних центрів МВС. Якщо людина стала свідком корупційних дій, можна написати повідомлення.

рез работі 6 мес