Сервісні центри МВС закликають відвідувачів бути таємними клієнтами!


25 Липня 2019

Page1

У сервісних центрах Миколаївщини, як і по всій державі, діє проєкт «Таємний клієнт», мета якого – отримати відгуки клієнтів для покращання якості надання послуг.

Після обслуговування в сервісному центрі МВС будь-яка людина за бажанням може зайти на офіційну сторінку сервісного центру МВС області, заповнити та надіслати електронну анкету-відгук.

У рамках проєкту можна перевірити якість надання наступних послуг: реєстрація та перереєстрація авто, отримання посвідчення водія або його обмін, отримання довідки про несудимість, замовлення індивідуальних номерних знаків тощо. Крім того, можна зазначити інформацію щодо зручності навігації, дотримання інклюзивних умов, організації роботи сервісного центру МВС та інше.

Проєкт діє на постійній основі. Усі відгуки та зауваження опрацьовуються в режимі реального часу та враховуються в подальшій роботі.

На жаль, на Миколаївщині, охочих взяти участь в проєкт не так вже й багато. Тож,  чекаємо ваших об’єктивних оцінок нашої роботи, щоб покращити сервіс МВС.

SAM_1909