Як не купити «перебитий» автомобіль?


15 Серпня 2019

KRT_2625

Протягом 7 місяців, на Миколаївщині, в сервісних центрах МВС виявлено 11 транспортних засобів, в яких номери агрегатів були змінені, підроблені або ж перебували в розшуку.

Аби вберегти себе від покупки такого транспортного засобу, варто звернутись до сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто в присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно при перереєстрації транспортного засобу та заповнюється адміністратором в електронній формі.

Важливою процедурою в даному процесі буде проведення працівниками Експертної служби МВС огляду або експертного дослідження транспортного засобу. Експертний огляд є обов’язковим й проводиться для звірки ідентифікаційних номерів та перевірки реєстраційних документів. Такий огляд не потребує окремої сплати — його вартість вже включена у вартість послуги перереєстрації транспортного засобу.

Експертне дослідження доцільно обирати, якщо при огляді авто в експерта виникли сумніви щодо певних даних. Це платна послуга, під час якої буде встановлено відсутність чи наявність ознак пошкодження, знищення, підробки або заміни номерів двигуна, шасі або кузова, заміни панелі з ідентифікаційним номером транспортного засобу чи підроблення реєстраційних документів, в результаті чого власник авто отримує висновок. Якщо ж з’ясується, що дійсно автомобіль має «проблеми» адміністратори не будуть проводити реєстрацію чи перереєстрацію, а натомість викличуть правоохоронців.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.

65310079_1476703979138007_4798621051191820288_n