Підготуй першокласника до школи!


22 Серпня 2019

68476702_2328331030762660_7055801440991707136_n

Саме під таким гаслом очільники Веснянської об’єднаної територіальної громади запровадили благодійну акцію напередодні нового навчального року. Мета якої надати допомогу дітям з соціально незахищених сімей, яких на території громади налічується близько 40 сімей.

Відгукнулися й адміністратори сервісних центрів МВС Миколаївщини, які вже не вперше беруть участь в благодійності.

— Більшість наших працівників мають дітей шкільного віку, — зазначає начальник Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області Володимир Маслак, — а тому з власного досвіду знають, яке канцелярське приладдя, в першу чергу, необхідно учням.

Пластилін, олівці, обкладинки для зошитів, кольоровий папір, фарби та інші необхідні речі було передано організаторам акції для майбутніх школярів з найщирішими побажаннями натхнення, міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань!

Нагадаємо, що серед основних послуг сервісних центрів МВС – видача та заміна посвідчення водія, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків тощо. Кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може отримати бажану адміністративну послугу.

Для інформування та консультування громадян працюють сайт myk.hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/scmykolaiv/, телефон (0512) 53-14-36, переглянути відеоінструкції щодо отримання послуг можна youtube-каналі сервісних центрів МВС. Якщо людина стала свідком корупційних дій, можна написати повідомлення.