A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В сервісних центрах МВС Миколаївщини здійснено більше 33 тисячі реєстраційних операцій


15 Жовтня 2019

За 9 місяців поточного року працівниками територіальних сервісних центрів МВС Миколаївщини здійснено понад 33 тисячі операцій з реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів.

Під час надання адміністративних послуг нерідко експерти МВС виявляють автівки чи мотоцикли, в яких ідентифікаційні номери кузову змінені або ж з ознаками підробки. Протягом року було 9 подібних фактів й за таких обставин не здійснюється перереєстрація.

Нещодавно власник мотоциклу Yamaha FZ-1 звернувся до сервісного центру МВС аби здійснити перереєстрацію, але фахівці експертної служби в результаті огляду транспортного засобу дійшли висновку, що номер шасі повністю був змінений. За даним фактом  відкрито кримінальне провадження за ст. 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» та правоохоронці проводять розслідування. Санкція статті передбачає штрафні санкції, чи виправні роботи, чи обмеження волі до трьох років.

Нагадаємо, що серед основних послуг сервісних центрів МВС – видача та заміна посвідчення водія, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків та інші послуги сервісних центрів МВС. Кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може отримати бажану адміністративну послугу. Дані послуги надаються за принципом «Єдиного вікна», тобто незалежно від місця реєстрації або ж проживання відвідувача центру.

Для інформування та консультування громадян працюють сайт myk.hsc.gov.ua, фейсбук-сторінка fb/scmykolaiv/, телефон (0512) 53-14-36, переглянути відеоінструкції щодо отримання послуг можна youtube-каналі сервісних центрів МВС. Якщо людина стала свідком корупційних дій, можна написати повідомлення.