A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС здійснив 50 виїздів до своїх клієнтів


17 Жовтня 2019

Щотижнево Миколаївщиною курсує Мобільний сервісний центр МВС, фахівці якого своїм клієнтам «привозять» адміністративні послуги. За поточний рік здійснено близько 50 виїздів, найчастіше запрошують до себе жителі Снігурівщини та м. Южноукраїнськ. Загалом адміністратори надали клієнтам 714 адміністративних послуг, з яких найпопулярнішою залишається реєстрація та перереєстрація транспортних засобів – 314 послуг. Також має попит й отримання довідки щодо несудимості – видано 310 громадянам.

Нагадаємо, що в адміністраторів Мобільного сервісного центру МВС клієнти можуть отримати такі послуги як реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, обмін посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також подати запит на отримання довідки про відсутність судимостей.

Мобільний сервісний центр МВС здійснює виїзд за попередньою домовленістю з органами місцевого самоврядування (відповідно до графіка, оприлюдненого на сайті) й дозволяє робити державні послуги більш зручними для громадян.

З переліком послуг, алгоритмом їх отримання та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті, переглянути відеоінструкції щодо отримання послуг можна youtube-каналі сервісних центрів МВС.

Також для інформування та консультування громадян працюють фейсбук-сторінка fb/scmykolaiv/, телефон (0512) 53-14-36. Якщо людина стала свідком корупційних дій, можна написати повідомлення.

SAM_0618