A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Послуги сервісних центрів МВС будуть надаватися й в с. Коблеве


12 Листопада 2019

Нещодавно відбулося підписання угоди про співпрацю між Регіональним сервісним центром МВС в Миколаївській області та Коблівською об’єднаною територіальною громадою.

Вже за декілька місяців місцеві жителі матимуть чудову можливість отримати такі послуги, як заміна посвідчення водія (без складання іспитів), отримання нового замість втраченого чи викраденого та здійснити першу реєстрацію транспортного засобу в приміщенні ЦНАП рідного села за адресою: вул. Одеська, 4. Проте, отримати послуги зможуть не лише місцева громада, а й відпочивальники на Чорноморському узбережжі. До речі, цього року угоду про співпрацю вже підписано з Центрами надання адміністративних послуг в м. Миколаїв та м. Южноукраїнськ.

Алгоритм дій дуже простий — клієнт звертається до ЦНАПу з пакетом необхідних документів. Адміністратор перевіряє, сканує та передає їх до сервісного центру МВС, звідки надходить підтвердження про надання чи не надання послуги. Після чого, наприклад, посвідчення водія виготовляється та видається відвідувачу. Витрачений час на заміну посвідчення буде близько 30 хвилин, а ось перша реєстрація транспортного засобу — до 2-ох годин.

Інші послуги сервісних центрів МВС й надалі можна отримати лише в п’яти центрах за адресами:

м. Миколаїв, пров. Транспортний 1 а/1;

м. Нова Одеса, вул. Сеславінського, 12;

м. Вознесенськ, вул. Молодогвардійська 45;

м. Первомайськ, вул. Вознесенська 73 б;

м. Новий Буг, площа Свободи 1.

Новини та відеоінструкції щодо отримання послуг сервісних центрів МВС шукайте на сайті Регіонального сервісного центру МВС, з питаннями звертайтесь за телефоном (0512) 53-14-36 або на офіційну сторінку в Фейсбук.