A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Миколаївщини долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ


04 Грудня 2019

Працівники сервісних центрів МВС з усіх куточків країни долучилися до святкування Всеукраїнського дня добрих справ — #ЩедрийВівторок.

Україна приєдналася до глобального руху #GivingTuesday у 2018 році та стала 154-ю країною-учасницею глобальної благодійної спільноти. Ідея святкувати #GivingTuesday у вівторок, після Дня подяки, з’явилася у 2012 році. Щороку мільйони учасників по всьому світу проводять різноманітні акції на користь благодійних організацій і розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добро тим, хто його найбільше потребує.

#GivingTuesday отримав в Україні назву #ЩедрийВівторок і 3 грудня 2019 року Україна вдруге святкувала цей день.

#ЩедрийВівторок об’єднав країну навколо добрих справ та вкотре довів, що українці — нація добродіїв. А ще показав, що творити добрі справи може кожен. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ. #ЩедрийВівторок доводить, наскільки важливим є прояв благодійності.

В цьому впевнені й працівники сервісних центрів МВС, які  долучились до події в різних куточках країни.  Своєю увагою вони охопили воїнів АТО, людей похилого віку, вихованців дитячих будинків, хворих малюків та важкохворих пацієнтів медичних закладів, тварин.

На Миколаївщині фахівці Регіонального сервісного центру МВС залюбки подарували частинку свого серця тим, хто її потребує. Спільно з керівництвом Веснянської об’єднаної територіальної громади Миколаївського району завітали до дитячого відділення Миколаївського обласного фізіопульмонологічного медичного центру та подарували маленьким пацієнтам набори для творчості та фрукти. Натомість отримали щасливі очі дітей та заряд енергії.

У #ЩедрийВівторок Фонд громади Вознесенська організував Благодійний сніданок. Наш фахівець Ольга Сусленко не змогла пройти осторонь. Школярі Вознесенщини, міський голова, депутати обласної ради, підприємці та небайдужі мешканці громади всі разом зробили благодійний внесок для розвитку молодіжних проектів. За чашечкою запашної кави дорослі ділилися з юними учасниками своїм життєвим досвідом, натомість надихалися від спілкування з ініціативною молоддю.
Кожен амбасадор добра отримав «Добробокс» від організатора з милим подарунком.