A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Слухачі Українське радіо Миколаїв дізналися як відновлюють свою роботу сервісні центри МВС


15 Травня 2020

Майже два місяці сервісні центри МВС тимчасово зупинили приймання громадян і працювали за окремим графіком, переважно у режимі онлайн. Вже з 12 травня, в рамках послаблення карантину, поступово відновили свою роботу з можливістю відвідування всіх сервісних центрів МВС громадянами.

Послуги надаються за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, що розміщений на офіційному вебсайті ГСЦ МВС. У разі відсутності в сервісному центрі МВС електронної черги, запис для отримання послуг проводиться за номерами телефонів регіональних сервісних центрів МВС відповідної області. Сервісні центри МВС надають усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

На важливу тему, в прямому ефірі програми «Радіо день», фахівець Регіонального сервісного центру МВС Миколаївщини  Ольга Сусленко детально надала коментарі.

Отримати додаткову інформацію та консультації можна за телефоном Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області (0512) 53-14-36 або ж (093) 043-89-45 та на Фейсбук-сторінці Регіонального сервісного центру МВС, переглянути актуальні новини сервісних центрів MBC – на myk.hsc.gov.ua.