A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою роботу


02 Червня 2020

Відсьогодні, жителям віддалених куточків Миколаївщини, зареєструвати чи перереєструвати транспортний засіб, обміняти посвідчення водія, надати запит на отримання довідки щодо несудимості чи міжнародного посвідчення водія стало набагато зручніше. Фахівці Мобільного сервісного центру відновили свою роботи й готові, як і раніше, особисто приїхати та надати адміністративну послугу.

Мобільний сервісний центр МВС здійснює виїзд за попередньою домовленістю з органами місцевого самоврядування (відповідно до графіку, оприлюдненого на сайті) й дозволяє робити державні послуги більш зручними для громадян. З переліком послуг, алгоритмом їх отримання та переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті, переглянути відеоінструкції щодо отримання послуг можна youtube-каналі сервісних центрів МВС.

Також для інформування та консультування громадян працюють фейсбук-сторінка fb/scmykolaiv/, телефон (0512) 53-14-36, 093-043-89-45. Якщо клієнт став свідком корупційних дій, можна написати повідомлення.