A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Перед тим як купити транспортний засіб, слід його перевірити!


17 Листопада 2020

До сервісного центру МВС в м. Нова Одеса звернувся місцевий житель аби перереєструвати на своє ім’я щойно придбаний Volkswagen Passat. Проте, фахівці експертної служби МВС вимушені були його розчарувати, адже свідоцтво про попередню реєстрацію автівки й номер кузову мали ознаки підробки. Тож, замість реєстрації на місце були викликані правоохоронці для подальшого розгляду.

За 10 місяців 2020 року в територіальних сервісних центрах МВС Миколаївщини під час проведення реєстраційних операцій виявлено 14 транспортних засобів зі зміненими або підробленими номерами агрегатів, 5 клієнтів звернулося, які перебували в розшуку й 5 громадян мали бажання отримати адміністративну послугу на підставі документів з ознаками підробки.

Для перереєстрації транспортного засобу на нового власника варто звернутись у будь-який зручний за розташуванням сервісний центр МВС для укладання безкоштовного договору купівлі-продажу в присутності продавця та покупця. Оскільки сервісні центри МВС здійснюють перевірки щодо наявності розшуку, арештів та обмежень на відчуження майна, це дає змогу покупцеві убезпечити себе від можливих ризиків кримінального походження транспортного засобу.

Важливою складовою реєстраційної послуги є проведення обов’язкового безкоштовного експертного огляду транспортного засобу. До речі, з початку року в сервісних центрах МВС Миколаївщини працівники експертної служби МВС оглянули більше ніж 23 тисяч транспортних засобів. Під час огляду перевіряються ідентифікаційні номери й реєстраційні документи.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (093) 043-89-45 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.