A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До уваги громадян! 14 квітня в сервісному центрі МВС міста Вознесенськ будуть перебої з електропостачанням


06 Квітня 2021

За повідомленням АТ «Миколаївобленерго» в сервісному центрі МВС м. Вознесенськ (вул. Молодогвардійська, 45), 14 квітня, буде відключено електропостачання у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт.

Орієнтовно з 9 до 17 години адміністратори сервісного центру МВС не матимуть можливості надавати більшість адміністративних послуг, окрім прийняття запитів на отримання довідки про відсутність судимості та консультувати клієнтів.

Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

Клієнти зможуть отримати адміністративні послуги в будь-якому іншому сервісному центрі МВС у Миколаївській області. Проте, нагадуємо, що надання послуг здійснюється виключно за попереднім особистим записом, який можливий онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті — https://bit.ly/3fMRKCe

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (063) 637-37-62 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області.

Шановні клієнти! Не забувайте носити захисні маски та рукавички, мийте ретельно руки та дотримуйтеся безпечної дистанції.