A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Миколаївщині презентовано майданчик з початкового керування транспортними засобами


06 Жовтня 2021

Новий та сучасний майданчик для майбутніх водіїв, відкрито в Миколаївській області. Відтепер клієнти сервісного центру МВС складають практичну частину іспиту в зручних умовах, де є дорожня розмітка, дорожні знаки, «вільні» місця для паркування, гнучкі сигнальні паркувальні стовпчики, гумові колесовідбійники, що використовуються для обмеження в’їзду транспортного засобу (наприклад, щоб не пошкодити транспортні засоби на стоянці).

Майданчик знаходиться за адресою: м. Миколаїв, проспект Корабелів 1/1.

Щоденно в обласному центрі адміністратори сервісного центру МВС приймають у більш, ніж 30 клієнтів практичну частину іспитів, для отримання права керування транспортними засобами та видачі посвідчень водія.

Практичний іспит складається з 2 етапів: перший етап проходить на майданчику для навчання з початкового керування, другий — на визначеному маршруті в умовах дорожнього руху.

На першому етапі іспиту тестуються такі вміння водія як підготовка до початку руху, зупинка транспорту на підйомі/спуску, заїзд у двір «гараж» з правого/лівого боку тощо. На другому етапі іспиту – маневрування у потоці, дотримання швидкості руху та вимог дорожньої розмітки і дорожніх знаків тощо.

Відтепер кандидати у водії в зручних умовах демонструють екзаменаторам вправи, що передбачені чек-листом.

«Після першого етапу іспиту, екзаменатор з кандидатом у водії виїжджають на один з 13 затверджених маршрутів. В реальних дорожніх умовах майбутній водій демонструє свої вміння та навички з проїзду перехресть, маневрування, дотримання швидкості руху, проїзду пішохідних переходів тощо», – зазначає начальник регіонального сервісного центру МВС Геннадій Погорєлов.

Нагадуємо, що для підготовки до складання практичного іспиту на нашому сайті можна ознайомитися з маршрутами для перевірки навичок керування транспортними засобами.