A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Водій-новачок забажала «бачити» в «Дія» своє ймовірно підробне посвідчення водія


13 Жовтня 2021

26-річна мешканка Львівської області подала за допомогою Електронного кабінету водія до сервісного центру МВС м. Вознесенськ запит щодо верифікації посвідчення водія. Причина — документ не показувався в додатку Дія.

Фахівці розпочали перевірку чому ж посвідчення водія, яке нещодавно було видано (в вересні 2021 року) не відображається. Декілька хвилин й все з’ясовано!

Дійсно, таке посвідчення було видано в сервісному центрі МВС м. Вознесенськ, але на ім’я зовсім іншого клієнта! Виникає питання: як й де ця громадянка отримала сумнівне посвідчення водія? Відповіді будуть шукати правоохоронці.

З початку року адміністратори сервісних центрів МВС Миколаївщини отримали близько 3 тисяч запитів щодо верифікації даних у посвідченні водія та в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

Якщо в застосунку «Дія» виникла проблема з е-посвідченням водія чи е-свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу (відображаються неактуальні особисті дані, відсутнє фото тощо), скористайтесь послугою верифікації даних в Електронному кабінеті водія.

Сервіс дозволяє подати онлайн-заяву про коригування інформації в реєстрах МВС та оперативно доповнити її.

Алгоритм дій:

— перейти із застосунку «Дія» в Електронний кабінет водія та авторизуватися;

— заповнити всі поля необхідними даними;

— завантажити файл із зображенням обох сторін документу у форматі .jpg;

— надіслати електронну заяву до сервісного центру МВС для обробки.

Працівники сервісних центрів МВС опрацьовують отримані електронні заяви та вносять зміни до Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС. У разі виявлення додаткових неточностей або відсутності фотографії, адміністратори запросять особисто звернутися до сервісного центру МВС.

Внесені до Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС дані автоматично оновляться та будуть відображені в Електронному кабінеті водія та застосунку Дія.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (063) 637-37-62 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області.

Шановні клієнти! Не забувайте носити захисні маски, мийте ретельно руки та дотримуйтеся безпечної дистанції.