A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Миколаївщині 91-річний пенсіонер став щасливим автовласником


23 Жовтня 2021

Миколаївські пенсіонери невпинно дивують своєю активністю адміністраторів сервісних центрів МВС.

Ви ж пам’ятаєте, як в серпні 79-річна пані Ольга отримала своє перше посвідчення водія? Так от, цього тижня цей віковий рекорд побив 91-річний пан Степан!

Чоловік поважного віку з талоном запису в е-чергу завітав аби здійснити перереєстрацію на своє ім’я. Надав всі необхідні документи, декілька годин й щасливий власник вже тримає в руках номер.

До речі, пан Степан в минулому був водієм 1 класу, пройшов службу в тодішній ще радянській міліції й з впевненістю в власних силах відразу почепив номер.. сів та поїхав.

Навіщо йому вже автомобіль, спитаєте ви? Пенсіонер вже має «Таврію», але в ній вже стало не комфортно!

З початку року в територіальних сервісних центрах МВС Миколаївщини проведено майже 32 тисячі операцій з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів. Під час надання адміністративних послуг було виявлено 24 факти використання клієнтами документів з ознаками підробки.

Нагадуємо, що надання послуг здійснюється виключно за попереднім особистим записом, який можливий онлайн, через функціонал, що розміщений на сайті — https://bit.ly/3cTFooA.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (063) 637-37-62 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області.

Шановні клієнти! Не забувайте носити захисні маски та рукавички, мийте ретельно руки та дотримуйтеся безпечної дистанції.