A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До уваги громадян! В Регіональному сервісному центрі МВС в Миколаївській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби


В Регіональному сервісному центрі МВС в Миколаївській області з 08 по 15 жовтня 2019 року проводиться прийняття необхідної інформації від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на зайняття вакантних посад державної служби:

  • головний спеціаліст з режимно-секретної роботи;
  • спеціаліст сектору документального забезпечення.

Для участі у конкурсі на зайняття посади державної служби особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби, подає через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС необхідну інформацію:

  • заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з  додатком 2 постанови Кабінетів Міністрів України від 25 березня 2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»;
  • резюме за формою згідно з додатком 2-1 постанови Кабінетів Міністрів України від 25 березня 2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація:
  • прізвище, ім’я, по батькові кандидата;
  • реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;
  • підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

—   відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

  • заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
  • особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо, а також:

— сертифікат або інший документ, що посвідчує успішне складення іспиту (тесту) щодо володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

Звертаємо увагу, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби, також може подати необхідну інформацію до конкурсної комісії особисто або надіслати її поштою.

 

Прийняття необхідної інформації здійснюється до 18.00 год. 15 жовтня 2019 року за адресою: м. Миколаїв, пров. Транспортний, 1а/1, каб. 103 (сектор персоналу).

За додатковою інформацією звертатись за телефоном (0512) 53-14-36, також з питаннями можливо звернутись за електронною адресою: skz_rsc_nik@ukr.net