A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Повідом про корупцію (електронна форма)


Шановний викривачу!

На цій сторінці Ви можете залишити коротку інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами територіальних органів з надання сервісних послуг МВС за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною.

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника. Поля, позначені символом «*», заповнюються обов’язково. Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог, повідомлення не розглядається. Також не розглядаються повідомлення, в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю чи майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів. Повідомлення підлягає перевірці в термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо в указаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається, у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

Інформація про особу заявникаІнформація про особу, яка вчинила корупційне
або пов’язане з корупцією правопорушенняЗвертаємо увагу, що ТСЦ МВС є структурними підрозділами регіональних сервісних центрів МВСВідомості про корупційне
або пов’язане з корупцією провопорушення
* поля, обов’язкові для заповнення


Введіть код: captcha

Отправка...

Електронна адреса уповноваженої особи з питань запобігання корупції регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області antikor_myk@hsc.gov.ua

Ми вдячні Вам за надану інформацію! Ваша інформація буде використана як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції».