A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До уваги громадян! В Регіональному сервісному центрі МВС в Миколаївській області оголошено конкурс на заміщення вакантної посади провідного консультанта-адміністратора ТСЦ № 4841 м. Миколаїв


Вимоги до кандидата:

 1. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра
 2. Вільне володіння державною мовою
 3. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
 4. Особисті якості: вміння працювати з інформацією, вміння працювати в команді, здатність приймати зміни та змінюватися, відповідальність, уважність до деталей, ініціативність, стресостійкість, орієнтація на обслуговування, клієнтоорієнтованість, комунікабельність.
 5. Знання законодавства України: Конституції України, законів України, указів Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів МВС України, інших нормативно-правових актів, інструктивних і методичних документів, що регулюють діяльність системи сервісних центрів МВС. Повний список можна знайти за посиланням — http://hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/normativna-baza/

Основні посадові обов’язки:

 1. Надання адміністративних послуг у межах компетенції територіального сервісного центру МВС.
 2. Здійснення прийому та оформлення документів на видачу (обмін) посвідчень водія, прийняття іспитів кандидатів у водії транспортних засобів. Ведення відповідних обліків та документації.
 3. Засвідчення оформлених та укладених в територіальному сервісному центрі МВС договорів купівлі-продажу, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспортні засоби.
 4. Проведення державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів. Ведення відповідних обліків та документації.
 5. Здійснення видачі свідоцтв про допуск транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів відповідно до законодавства.
 6. Ведення обліку суб’єктів підприємницької діяльності, які проводять діяльність з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.
 7. Здійснення контролю діяльності організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.
 8. Надання консультацій громадянам з питань реєстраційно-екзаменаційної роботи.
 9. Здійснення прийому та оформлення документів на видачу довідок, яка містить відомості про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості. Ведення відповідних обліків та документації.

Проведення відбору складається з 2 етапів:

 1. Прийом документів і співбесіда з сектором персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС;
 2. Проведення групової співбесіди. 

Прийом документів:

Документи подаються кандидатами особисто до сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Миколаївській області, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, провулок Транспортний 1а/1.

Строк подачі документів до 11.07.2018 включно, в будні з 9.00 до 17.00. 

Перелік документів, необхідних для участі у відборі:

 1. Копія паспорта громадянина України та пред’явити оригінал;
 2. Копія трудової книжки;
 3. Копія військового квитка з оригіналом;
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту з додатками;
 5. Згода на обробку персональних даних (бланк видається під час прийому документів);

додатково можуть бути подані:

 1. Резюме у довільній формі з фото;
 2. Мотиваційний лист про бажання працювати на обраній посаді, написаний кандидатом;
 3. Рекомендаційні листи за наявності (характеристики) з попередніх місць роботи або навчання;
 4. Для учасників Програми ознайомлення з роботою СЦ МВС – наявність сертифікату.

У разі прийняття на посаду, бути готовим до подачі електронної декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за попередній рік.

Контактна інформація:

 • Чепіженко Василь Васильович – завідувач сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Миколаївській області;
 • Батько Мар’ян Миколайович – спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Миколаївській області. 

З питаннями звертатись за телефоном: (0512) 53-14-36 або на електронну скриньку: skz_rsc_nik@ukr.net