Чоловік, переховуючись від правоохоронців, вирішив стати водієм


13 Квітня 2018

KRT_2630

Мешканець Волинської області завітав до сервісного центру МВС в м. Новий Буг аби скласти іспити та вперше отримати посвідчення водія. Проте, був затриманий правоохоронцями…

Останні декілька років 31-річний чоловік, мешкав в Миколаївській області, й вирішив отримати посвідчення водія… закінчивши одну з автошкіл в обласному центрі. Надавши всі необхідні документи адміністратору для складання іспиту, фахівці сервісного центру з`ясували, що відвідувач з 2016 року перебував в розшуку Луцьким відділом поліції.

Зазначимо, що протягом поточного року до територіальних сервісних центрів МВС звернулося вже троє громадян, що перебували в розшуку.

Нагадаємо, що незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання відвідувачів, в будь-якому сервісному центрі МВС можливо здійснити реєстрацію чи перереєстрацію транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи щодо перевезення небезпечних вантажів.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.

Инф_лицо в розыске