A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Клієнтка сервісного центру МВС отримала своє перше посвідчення водія в… 79 років


25 Серпня 2021

Нещодавно до сервісного центру МВС м. Миколаїв завітала клієнтка поважного віку, 79-річна пані Ольга. Самостійно, зареєструвавшись до е-черги, жінка прийшла вперше складати теоретичний іспит аби надалі керувати автівкою.

Здивовані були всі! Й молодь, яка теж прийшла на іспит, й адміністратори. Ми вже не пам’ятаємо аби в екзаменаційному класі був клієнт в такому віці.

Пані Ольга з легкістю склала теоретичний іспит, допустивши лише 1 помилку, й вже наступного дня прибула на автодром. Дуже хвилювалася! 20 хвилин.. жодної помилки й ось сьогодні адміністратори сервісного центру МВС № 4841 м. Миколаїв з задоволенням видали 79-річному клієнту його перше в житті посвідчення водія.

Зі слів, пані Ольги, стати автомобілістом в поважному віці «вимусило» життя. Чоловік важко хворий, а без водія в родині дуже важко. Тож, щоб не пилився в гаражі Деу Матіс, до речі з автоматичною КПП, вирішила вивчитися в автошколі.

В поточному році на дороги Миколаївщини виїхало трохи більше ніж 5 тисяч водіїв-початківців. До речі, перше посвідчення видається строком дії на 2 роки з обмеженням перевищувати швидкість руху – 70 км/год і якщо за цей час буде не більше двох адміністративних правопорушень з безпеки дорожнього руху то можливо здійснити обмін на постійне без складання іспитів.

Нагадаємо, що кожен громадянин, незалежно від місця реєстрації транспортного засобу чи місця проживання, в будь-якому сервісному центрі МВС може здійснити реєстрацію чи перереєстрацію свого транспортного засобу, замінити чи отримати посвідчення водія, міжнародне посвідчення водія, довідку щодо несудимості, дозвільні документи для перевезення небезпечних вантажів.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (063) 637-37-62 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області.