A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Попит на послугу перереєстрації транспортного засобу виріс на 34%


14 Травня 2024

У сервісних центрах МВС спостерігається ажіотаж на послугу перереєстрації авто. У березні цього року було здійснено майже 184 тисяч реєстраційних операцій, а у квітні – понад 247 тисяч. Зокрема збільшилася кількість наданих послуг, здійснених за договором дарування. Про це заявив начальник Головного сервісного центру МВС у коментарі до сюжету телеканалу ICTV для марафону «Єдині новини». «У березні цього року за договором дарування було перереєстровано близько 700 транспортних засобів. У квітні число наданих послуг по договору дарування зросло до майже 5 200. Це стосується перереєстрації автівок на родичів: чоловік, дружина, батьки, діти, — за спрощеною процедурою», — повідомив Микола Рудик.

Експерти пов’язують ажіотаж з перереєстрацій автівок із законом про мобілізацію. Хто і за якою процедурою буде забирати транспортні засоби на потреби армії, спробували розібратися журналісти програми «Факти» ICTV.

 

Варто зазначити, що з початку повномасштабного вторгнення у сервісних центрах МВС було добровільно передано на військові потреби майже 3 тисячі автомобілів.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та ІнстаграмВідповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.