A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Безбар’єрний доступ до послуг сервісних центрів МВС


15 Травня 2024

Ми завжди вдячні військовим за їхню мужність та самовідданість. У відповідь ми намагаємось робити те, що в нас виходить найкраще — надавати якісний державний сервіс.

За своє життя Віталій багато чого пережив та одним із перших, після широкомасштабного вторгнення росії на територію України, добровільно став на захист держави. Штурмова бригада на Харківському напрямку. У бою отримав поранення. Тривале лікування та реабілітація позаду. Треба бути корисним суспільству та не обтяжувати рідних, — так вважає наш герой захисник.

«Сьогодні перереєстровував автівку. Приємно вражений. Робота організована чітко. Кожен працівник знає, що йому потрібно робити. А ще, відчувається людяність та бажання допомогти», — ділиться своїми враженнями захисник.

Приїхавши в сервісний центр МВС Віталій звернувся до адміністраторів, які допомогли йому взяти талон е-запису в приміщенні.

Пишаємось тим, що можемо бути корисними навіть в такі важкі часи. Продовжуємо працювати на благо нашої держави!Створення безбар’єрного доступу для всіх громадян – це про повагу до людини та її гідності. Це рівні можливості, комфорт та зручність для всіх без винятку українців.

Нагадуємо, що наші заклади облаштовані спеціальними пандусами аби маломобільні категорії людей могли з легкістю завітати до нас. А ще на під’їздах є кнопки виклику адміністраторів, які допоможуть вам у разі необхідності.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.