A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Одразу дві TOYOTA, що в розшуку знайшли сервісні центри МВС Миколаївщини


15 Травня 2024

Одразу дві TOYOTA, що в розшуку знайшли сервісні центри МВС Миколаївщини. Прикро, але перереєстрація TOYOTA RAV-4 HYBRYD в сервісному центрі МВС Миколаєва закінчилася викликом поліції. Під час перевірки було встановлено, що автівка розшукується Інтерполом.

Іншу автівку TOYOTA COROLA  також не вдалося перереєструвати у Вознесенську. Ії розшукує виконавча служба Південного міжрегіонального управління.

Подальшу долю цих автівок вирішуватимуть правоохоронці.

А щоб придбання вживаних транспортних засобів не стало невирішеною проблемою для нового власника, радимо бути уважними та ретельно перевіряти документи та історію авто, а також не використовувати довіреність, як варіант отримання авто у власність. Радимо оформлювати договори купівлі-продажу безпосередньо в сервісних центрах МВС та проходити експертне дослідження.

Прислухайтесь до порад і ваша покупка буде вдалою!

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та ІнстаграмВідповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.