A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС та відвідувачі одягли вишиванки


16 Травня 2024

Вишиванка — це символ української ідентичності і незламності. В орнаментах вишитих сорочок закладено код нації — надбання наших предків, знання, які вони прагнули передати наступним поколінням. Під час повномасштабної війни росії з Україною вишиванка набула особливого значення. ЇЇ одягають як українці, так й іноземці для демонстрації підтримки нашої держави.

Сьогодні, 16 травня, в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки. Досить молоде свято, яке швидко переросло зі студентської акції до міжнародних масштабів. Воно відзначається щороку у третій четвер травня. Працівники сервісних центрів МВС по всій Україні також одягнули сьогодні вишиванки.

Вишиванка — це символ незламності, символ вільного народу. Одягнути вишиту сорочку — це ще раз нагадати, що попри війну, ми залишаємося на місцях і продовжуємо надавати послуги громадянам. Працівники сервісних центрів МВС будуть і надалі підтримувати традицію відзначання Всеукраїнського дня вишиванки. Пам’ятаймо, хто ми є і заради чого боремося із загарбниками.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.